Про агентство

Для нас дорогий кожен клієнт
Про нас

Клуб подорожей AIR Bridge UA

Тільки все найкраще в світі подорожей та виключно індивідуально для кожного партнера і клієнта.

Ми відстежуємо світові тенденції в туризмі і з задоволенням застосовуємо їх у своїх технологіях обслуговування для забезпечення широких і нових можливостей для подорожей і незабутнього відпочинку.

Клуб подорожей «AIR Bridge UA» – клуб ДРУЗІВ, так саме так.

Увага, привітність, професіоналізм (досвід роботи в галузі туризму та продажу авіаперевезень більше 25-и років) співробітників компанії дозволяють реалізувати найвишуканіші вимоги до майбутніх подорожей, які несуть неймовірні позитивні емоції і незабутні враження про комфортний відпочинок і приємну подорож.

Наше завдання – ефективна допомога і турбота з моменту першого звернення до нас і до кінця подорожі, де б ви не знаходилися:

  • планування маршруту (відпочинку);
  • оптимізація вартості подорожі;
  • доступність і зручність бронювання (on-line, off-line);
  • зручний інструмент оплати;
  • call-center 24/7.

Клуб подорожей «AIR Bridge UA» надає послуги з бронювання та продажу авіаквитків на міжнародні та внутрішні авіалінії, туристичні послуги, бронювання готелів, продаж залізничних та автобусних квитків по Європі, Україні, послуги медичного страхування, організація чартерних і бізнес рейсів, послуги авіаційного адміністрування і представницькі функції авіакомпаній в аеропортах України.

Клуб подорожей «AIR Bridge UA» та весь світ як на долоні …

Авіаквитки в будь-який куточок світу

Бронюйте квитки на нашому сайті. Ми співпрацюємо з 750 авіакомпаніями і знайдемо для вас квиток на будь-який напрямок за найнижчою ціною. Пошукова система оперативно опрацьовує ваші запити й видає всі доступні перельоти.

Наша команда

Зробимо Ваш відпочинок незабутнім

Наші працівники

Наша команда – це молоді, креативні, динамічні фахівці, які прикладуть максимум зусиль, що зробити Ваш відпочинок комфортним, безпечним і неперевершеним.

Мета наших робітників

Зробимо Вашу відпустку неперевершеною, ми прагнемо задовольнити потреби самих вибагливих клієнтів.

Пошук турів
Підібрати тур?EnglishGermanRussianUkrainian